| AnduCamAtat a întrebat:

Ce credeti despre Illuminati, sunt sau nu satanisti? Eu zic ca da.

11 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Ce credeti despre Illuminati, sunt sau nu satanisti? Eu zic ca da.
Ce este aceia Illuminati?

| n0matterman a răspuns:

Bine ca nu m-ai intrebat ce cred despre tine, nu ti-ar fi placut raspunsul.

| Purec a răspuns:

Categoric

| RockNbeer a răspuns:

Ce argumente ai ca ar fi satanisti?
Nu mai zic de cele in care dovesti ca si exista aceasta societate laughing

| Thunderstruck a răspuns:

Mai intai demonstreaza ca exista, apoi sa-ti dai cu parerea despre orientarea lor religioasa.

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Da. Absolut.

| Zenit313 a răspuns:

Eu zic ca nu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Subiect neinteresant. ar trebui sa-ti vezi de drumul tau langa m=dumnezeu-numai cauta cai verzi pe pereti.

| andreiush25 a răspuns:

Zici prost

| m2704 a răspuns:

Nu sunt satanisti.Illuminati este o teorie despre conspiratiile mondiale.