| ElenaRomann a întrebat:

Ce legatura exista intre lipsa de recunostinta si necredinta?

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Niciuna.
Faci insinuări absurde şi de prost gust.

| danay72 a răspuns:

Sunt si persoane care nu cred in Dumnezeu, dar care sunt recunoscatoare. Dar aceste calitati le manifestam, pentru ca asa am fost creati de Dumnezeu. Deci fie ca recunoaste, fie ca nu, se datoreaza modului in care ne-a facut Dumnezeu.

| lpavel a răspuns:

Niciuna! Sunt 2 cuvinte total diferite!

| sublime89 a răspuns:

Vrei sa spui ca ateii nu au recunostinta fata de d-zeu? Ce recunostinta sa aiba pentru ceva in care nu cred.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primind totul, si nerecunoscand, ori nemultumind pentru cele primite, e o dovada de proasta crestere, si necredinta in dragostea si bunatatea, izvorului a toate.