| RAY a întrebat:

Ce nu este ateismul?

Răspuns Câştigător
| DyNo a răspuns:

Ateismul nu este inrobire, frica si ignoranta. Stiati ca liberi cugetatori au creierul mai dezvoltat decat un credincios care nu lipseste duminicile de la biserica?

| RAY explică (pentru DyNo):

Tenks pentru fundita de azi

| DyNo a răspuns (pentru RAY):

Multumesc!

| Kaleo a răspuns (pentru DyNo):

"Stiati ca liberi cugetatori au creierul mai dezvoltat decat un credincios care nu lipseste duminicile de la biserica?" Stiu de toate, cu gramatica stau mai prost... happy

| DyNo a răspuns (pentru Kaleo):

Comentezi sa te afli in treaba!

| Kaleo a răspuns (pentru DyNo):

Bai baiatule, comentam la textul tau! Du-te cu el la profu' de romana, daca ai trecut clasa, ca nu mai treci nici la anul cu lacunele astea... happy

| DyNo a răspuns (pentru Kaleo):

Nu ai nimic inteligent sa zici si te iei de gramatica mea. Te anunt ca am trecut clasa cu felicitari si in nici un caz nu sunt un agramat. Nici nu stiu de ce imi mai bat capul cu oameni ca tine care, chiar daca nu exista nici o greseala si nimic negativ de zis ei tot inventeaza ceva.

| Kaleo a răspuns (pentru DyNo):

Cine te-a felicitat? Și ce clasă ai trecut? happy

| DyNo a răspuns (pentru Kaleo):

Profesori si scoala din care fac parte m-au felicitat, cine altcineva? Si am trecut in clasa a VIII-a.

11 răspunsuri:
| RAY explică:

Asa cum voi crestinii interpretati biblia in mii de felurii, asa si uni retardatii au interpretat ateismul in mod gresit, dar daca tot condamni comunismul isi reamintesc ca inainte de comunism Romania era o tara fara nimic, comunismul a facut blocurii, locurii de munca asa ca numai acuza comunismul ca fara el Romania nu avea nimic

| fluture156 a răspuns:

Http://dexonline.ro/definitie/ateism Iar opusul este credinta.

| Dragos_Arapasu_1994 a răspuns:

Ateismul este o credinta. Credinta in inexistenta Divinitatii, a lui Dumnezeu.