| navarre a întrebat:

Ce parere aveti de poezia Spovedanie,a marelui Eminescu?
Marele poet a demonstrat prin versuri (hilar,dar realist) cum aceasta tagma popeasca,aceasta clasa socială tip capușă,isi desfasoara,,activitatea".
Aceste versuri nu sunt altceva decat o demonstratie clara de ipocrizie, a acestor sarlatani!

13 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Ce poezie rolling on the floor Puteam sa traiesc si fara sa stiu ca exista x_x
Recent am vazut la stiri ceva de genul, doar ca respectiva persoana era o tanti reporter si a filmat totul cu camera ascunsa.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E jugul libertatii ce-i liber exprimata.Si de jugul acesta, eu nu gandesc sa fug.

Răspuns utilizator avertizat