| WholeWorldTeam a întrebat:

Ce parere aveti despre acesta stire http://ro.stiri.yahoo.com/......00846.html Nu vi se pare suspect?

7 răspunsuri:
| casablanca40 a răspuns:

Nu mi se pare nimic suspect, are 85 de ani totusi...

| Mădă0611 a răspuns:

A strans prea multi bani si vrea sa se foloseasca de ei inainte sa moara thinking
Muzica sa cante si bani sa ai, da' ai grija sa ii cheltui pana ajungi in rai, ai grija sa ii cheltui pana ajungi in rai, ca poate dumnezeu e fiscul si tu trebuie' sa-i dai \dancing hop hop sha sha

| C0nstantin a răspuns (pentru Mădă0611):

Http://www.image-share.com/ijpg-2104-23.html asta e adevaratul motiv :)) ce stii tu =))

| Mădă0611 a răspuns (pentru C0nstantin):

Daca eram catolica, nu imi lasam copiii sa mearga la biserica laughing "mami, mami, lasa-ma sa ma duc la biserica", "nu, ia bani si du-te cumpara playstation, wii, si ce mai vreti voi, si joint-uri daca vreti, dar numai nu stati langa popi catolici" laughing
Ce fata de îndrăcit are :-s E plin fb-ul cu moaca lui straight face

| AlbaAura a răspuns:

Nu cred ca varsta e motivul La rangul la care este investit trebuie sa-si duca misiunea pana la sfarsitul zilelor.Este condamnabil ceea ce face dar nu-l judecam noi ci numai bunul Dumnezeu. Oricum nu s-a ridicat nicicand la nivelul papei Ion Paul pe care il regreta intreaga omenire, nu doar catolicii.

| n0matterman a răspuns:

Nu vad rostul unei discutii pe aceasta tema.