| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre lumina care vine din cer in Ierusalim in noaptea de Paste?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Puterea divină este aici!
Pa, pa.

32 răspunsuri:
| papusikatha a răspuns:

@Ecea pur si simplu imi este foarte greu sa inteleg oamenii ca tine. ce ai tu cu mine? Cu Ema? Cu cei care sunt ca noi? Nu cred ca ne-am legat de tine sau de intrebarile tale, nu iti place ceea ce vezi, te rog ocoleste intrebarea. Si daca este atat de neinteresant de ce te mai obosesti sa raspunzi? E problema noastra ceea ce facem si nu cred ca ar trebui sa te deranjeze pe tine in nici un fel.Multumesc, o zi minunta sa ai.

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Nu exista, e fosfor alb.