| IntrebariIntrebatoare a întrebat:

Ce parere aveti despre persoanele ca ea?
http://www.youtube.com/watch?v=8-veyAz0X3o

15 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Mie mi se pare foarte tare că are tupeul să iasă așa în lume, cât timp ei îi place, asta o definește și nu îi pasă de ce cred ceilalți e o persoană demnă de admirat.
Îmi e scârbă de genul de persoane care când văd ceva diferit de „normalul" lor se holbează ca la felul 16, e dovadă de proastă creștere și incultură.

| Angel0 a răspuns:

Punem pariu ca este atee?

Răspuns utilizator avertizat
| Bia_8599 a răspuns:

Ai auzit vreo prietena de a ta, vreo cunoscuta, ca ar vrea sa fie urata, hidoasa etc? O femeie normala vrea sa fie frumoasa, dar una fara minte...se vede acolo.

| monstrulet a răspuns:

Macar asa n-o sa mai ai parte de aglomeratie happy mai ales in autobuz/tramvai/etc.

| monstrulet a răspuns:

Mda, ghinionul lor. Eu as iesi ca ea pe strada doar ca sa vad reactiile oamenilor, si mai ales, ale crestinilor.

| KodrutZ a răspuns:

Avocat, genial. Al acuzarii, banuiesc. Daca corpul ei suporta implanturile bine... multa sanatate ii doresc!winking

| iulicika1414 a răspuns:

Sincera sa fiu la prima vedere in realitate,ma vor cuprinde fiorii, dar treaba ei am o parere stupida despre ea, dar oricum ii va parea rau ca a facut asta.Si ma intreb are sot?:-)sau copii:-D

| RockaruL a răspuns:

Foarte bună. Fiecare îşi trăieşte viaţa cum vrea.

| Rayyy a răspuns:

Bună,
Mi se pare groaznic. Atrage toată societatea împotriva ei.

| GyeBaek a răspuns:

Sincer o prostie, intr-o zi i va parea rau pentru ceea ce face.

| sinx a răspuns (pentru GyeBaek):

Este alegerea ei. Eu nu o condamn cu nimic. Daca ea se simte bine asa, pentru mine e ok. Dupa 2-3 sticle de bautura cine stie ce alte idei ar putea sa imi vina big grinbig grinbig grin

| BogdyBogdan a răspuns:

Si aia din avatar aratau mai bine deghizati laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Televiziunile au in globalizarea si viitoarea ordine mondiala, rolul de a obisnui oameniisi mai ales copii cu chipurile demonilor, de orice fel.acea femeie este un demon.pe dinafara.dar e facuta publica peste tot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atâta timp cât nu o face ostentativ, e demnă de admirat că trece peste părerile negative.