| ateul321 a întrebat:

Ce parere aveti despre raymusic? Este ateu?

Răspuns Câştigător
| doctorul5 a răspuns:

Este un adolescent cocalar made in Romania si am spus tot.
Incult,nu stie sa scrie corect, mai incet la minte, si care incearca sa se integreze in haita ateilor care nu-l vor deoarece le face gruparea de ras.

13 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Teoretic se crede ateu, practic habar n-am dacă chiar este pentru că văd că are o problemă, îi cam este frică de Satana, dar dacă nu există nu văd de ce-l deranjează atâta...

| Urzi23 a răspuns:

Eu cred ca netrebnicul care a spart contul lui Cristi202 si contul Emei era din turma de atei.Numai un distrus poate face asta. Acum a venit vremea sa foloseasca clonele in razboiul dintre atei
Apoi :
Dar ce au "domle"ateii de impartit de se lupta intre ei pe viata si pe moarte
Apoi :
Printre crestini nu am pomenit asa ceva,mare este gradina lui darwin si multe lighioane vor sa evolueze.
Apoi :
Urit din partea voastra sa il discreditati pe cel mai bun =raymusic Pe departe el a sustinut ideologic cosmelia atee, ca un atlas cu globul in circa.
Apoi :
El este eminenta voastra cenusie, fara el nu veti mai face nici 2 bani
Apoi :
Voi vreti sa taiati craca pe care stati, fara sa va ginditi ca o sa cadeti cu curul de pamint

| MMihai a răspuns:

Este ateu.

| aliceinchains a răspuns:

Dacă ar scrie și corect, ar fi superb! Face minim o greșeală în fiecare propoziție. Nu o spun cu răutate, o spun ca pe un fapt real, fiecare poate să vadă chestia asta. Ateu probabil că e, așa spune, tind să cred că-i nehotărât, așa cum spune și @cucarachaalien.

| n0matterman a răspuns:

Salut si voua.

| Bogdan727 a răspuns:

Nu nu e ateu pentru ca pana si atei sunt mai civilizati si cu mintea mai lucida ca el.

| Cristianne a răspuns:

Nu știu cât de ateu e, dar e agramat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca-i nehotarat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt ateu adevarat nu inchis la minte ca uni

| AntiRaymusic a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai intai invata sa scrii corect si dupa sa te lauzi pe TPU.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AntiRaymusic):

Ce castigi cu asta? demonstezi cat de prost esti cred, fata in fata nu ai tupeu sa ne vedem

| AntiRaymusic a răspuns (pentru anonim_4396):

Vezi ce patesti daca te iei de satanisti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da maicata nu a facut infart cand tea vazut la maternitate? ma intreb cum ai sarit din perzevativ in vagin la maicata a fost mare minune si mare pacat pentru omenire, te-a durut ca m-am luat de satanisti ma voi lua mereu de fapt planuiesc sa va ucid pe rand