| Mădă0611 a răspuns (pentru 6684464):

Ce crestinu lu' peste esti tu de nu zici oamenilor de ce a creat dumnezeu omul? Sau nu stii, tu crezi in el din frica. Aaaa, dumnezeu, fiind un psihopat, a creat omul ca se plictisea si nu avea pe cine sa tortureze.

| 6684464 a răspuns (pentru Mădă0611):

Serios ma?! Nici acuma?!
"dumnezeu, fiind un psihopat, a creat omul ca se plictisea si nu avea pe cine sa tortureze." Ai di capu meu. Las-o asa! Hai sa incheiem subiectul ca deja e prea de tot! [Dar spune-mi pe privat macar de unde naiba ai scos-o si pe asta?!]

| Mădă0611 a răspuns (pentru 6684464):

Incep sa imi pierd rabdarea cu tine. De ce a creat dumnezeu omul?