| commonuser a întrebat:

Ce pareri aveti despre acest video https://www.youtube.com/watch?v=ODetOE6cbbc&list=PL71922 DE34C9673BD&hd=1?
Sunt curios de contra argumentele care ar aparea

Răspuns Câştigător
| sublime89 a răspuns:

Da, daca ar gandi toata omenirea asa cum se arata la finalul clipului, ar fi o lume mai buna. Din pacate, prea putini isi dau seama de ce exista aceasta credinta in zei.

| commonuser explică (pentru sublime89):

Din moment ce numai tu ai raspuns iti dau funda laughing. Dar nu e ca si cum ai zis o prostie sau banalitate. Am invatat din asta sa nu mai pun clipuri in engleza aici, ci poate doar idei laughing

| sublime89 a răspuns (pentru commonuser):

Mersi laughing Nu, clipul e foarte bun, si poti sa mai pui din astea, doar ca prea putini au rabdare sa le urmareasca, mai ales daca sunt mai lungi de 10 minute, si chiar daca sunt in romana. Si apoi da, mai trebuie sa si inteleaga despre ce e vorba.

3 răspunsuri:
| commonuser explică:

Si daca nu stiti engleza si nu intelegeti acest video mai bine nu raspundeti.