| IntrebariIntrebatoare a întrebat:

Ce s-ar fi intamplat daca Dumnezeu l-ar fi trimis pe Isus acum pe pamant, si nu acu 2000 ani? Credeti ca ar mai fi mers faza?

Răspuns Câştigător
| ZvT a răspuns:

În România da.

3 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Nu, toate isi au timpul lor, si venirea Lui a avut timpul ei.

| RXN a răspuns:

Probabil ca nu, il bagau la dezintoxicare, il luau drept un pusti consumator de etnobotanice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ar fi internat la nebuni in timisoara las vizita las elibera as face banii grei cu el / inca mai merge faza crede-ma nimic nu s-a schimbat omul nu a evoluat de 25000 de ani dovedit stinfic