| Matei2008 a întrebat:

Ce sa faci daca o visezi pe Maica Domnului de trei ori la rând?

Răspuns Câştigător
| slayer09 a răspuns:

Atunci inseamna ca in interiorul tau e o batalie, Maicuta Domnului te poate ajuta. Asa ca du-te la Ea, cerceteaza, roaga-te, vezi ce ce vrea sa spuna, cauta, spovedeste-te, fii mai curat, lasa placerile astea lumesti. Mergi pe calea Ei.

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Lukasssz a răspuns:

Sa iei tratament pentru schizofrenie

| J0B0MAT a răspuns:

Te călugărești

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să te bucuri. E semn bun.

| slayer09 a răspuns:

Conteaza si cum ai visat-O

| Matei2008 explică (pentru slayer09):

Ma striga și am chema la ea

| User1234567891234567 a răspuns:

Pai este un semn dar conteaza si ce a spus in vis sau chestii de genul.

| User1234567891234567 a răspuns (pentru Matei2008):

Aaa....atunci nu cred ca e un semn bun, imi cam dau seama la ce s-ar fi referit dar nu vreau sa te sperii.