| anonim_4396 a întrebat:

Ce se intampla intr-o biserica satanista? ati fost vreodata?

14 răspunsuri:
| iFuckedWithGod a răspuns:

Numai un prost ti-ar zice ce se intampla acolo

| ralusycretz a răspuns (pentru iFuckedWithGod):

Esti ateu sau satanist? ai un id tare ciudat! confused

| Polaris a răspuns (pentru iFuckedWithGod):

Yo, tipule cu pentagramă la avatar.
http://t.qkme.me/3oif9y.jpg

| iFuckedWithGod a răspuns (pentru Polaris):

Wow. M-ai dat gatastraight face

| dmrtr a răspuns:

Nu exista biserica satanista tongue... sau cel putin asa cred laughing

| ateuNEGATIV a răspuns:

Niste nebunii imbracati in clovnii

| temugin a răspuns:

Biserica satanista exista cam de cand exista si biserica ordodoxa; biserica satanista nu insemna la inceput locul de venerare al Satanei, ci pur si simplu locul in care se adunau cei ce nu credeau in dumnezeu. In Romania exista un rahat care nu are nici o treaba cu venerarea satanismului, ci doar un fel de teribilism.
In bisericile sataniste se fac ritualuri, incantatii si invocari, satanismul modern nu presupune sacrificii umane!
Daca vrei sa-ti pierzi 10-20 de minute din viata intra pe http://www.bisericasatanista.org/

| WedDye a răspuns:

Cu siguranta e o camera cu 4 pereti unde se duc si plang laughing))

| Holocaust a răspuns (pentru WedDye):

Doar viitoarele sacrificii plâng. Ei fac dansul ploii.

Răspuns utilizator avertizat
| ralusycretz a răspuns:

In primul rand nu se poate numi biserica.

| DianaaStop a răspuns:

Ei acolo se roaga la Satana ca Dumnezeu s nu aiba putere si sa nu mai asculte rugaciunile credinciosilor. Ei stiu la cine se inchina si stiu exact unde vor ajunge dar Dumnezeu are mult mai mare putere decat ei toti la un loc!

| 085776 a răspuns:

1. Raspuns la intrebare: Nu, n-am fost dar nici tu din cate vad. Dar crede-ma nu merita sa pierzi timpul citind rahaturile de genul " Acolo se plange doar.", " se aduna doar cei ce nu cred in D-zeu." etc. Sunt doar niste copii prosti si nestiutori care dau cu parerea. www.crestinismulexpus.blogspot.ro