| mrjohanys a întrebat:

Ce spuneti de câteva camere ascunse şi pe la Manastiri?
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v= 5RgcwIhEkL0

8 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Asta ca sa le strice linistea calugarilor.

| LegionarulRoman a răspuns:

Nu e la manastire, ci la magazin si daca te uiti la comentarii, ai sa vezi ca oamenii cred ca e cam fake.Si apropo, nu e la ortodocsi, caci nu aasa se imbraca o calugarita ortodoxa.

| Calininio a răspuns (pentru LegionarulRoman):

Omul a întrebat daca nu cumva ar fi bine sa se pună si acolo laughing. Oamenii cred ca e fake ca-si apară superstitia. Si ce daca nu-i la ortodocsi, tot e amuzant sa vezi cum "slujitoarea Domnului" încalcă porunca a 8-a

| LegionarulRoman a răspuns (pentru Calininio):

Probabil e la romano-catolici, care se pare ca acusi nu mai considera pedofilia pacat.

| Maomau a răspuns:

Cred ca ar fi de-a dreptul socant ce am vedea

| ManStrong a răspuns:

Ei.Dar nu chiar in chiliile calucarilor ca atentezi la pudoarae persoanei.

| tasmania a răspuns:

Ar fi interesante cateva si pe la utilizatorii forumului (macar la unii), nu crezi?

| yonutzzz95 a răspuns:

Dar de ce sa puneti camere ascunse la manastiri, nu sunt de acord, puneti intr-un bar, oriunde altundeva dar nu in manastiri, ce doriti sa vedeti de acolo?