| katy a întrebat:

Cei ce poarta numele sfantului Cristian, isi serbeaza onomastica de Craciun sau pe 24 iulie?

4 răspunsuri:
| Octavian199 a răspuns:

Sfintii ar fi niste zei mai mici=politeistm.Sa nu va mai aud cu monoteismul ca imi vine sa rad.

| IntrebatorulDavid a răspuns:

Doamne ajuta! Cei ce poarta numele de Cristian isi serbeaza onomastica de Craciun.

| IntrebatorulDavid a răspuns:

Imi dai link la un site inspirat de Active News? Serios? Nu stiu ce teologi au aia acolo, dar dupa ce considerent spui ca aberez? Fiindca nu ma iau dupa orice tentativa de site? Daca imi dai un link crezi ca e si reala informatia?

| Daniel323 a răspuns (pentru IntrebatorulDavid):

Iar aberezi.
Conteaza informatia nu sursa.
Da-mi tu link bun desteptule.