| anonim_4396 a întrebat:

Cica toti care stau pe internet si beau coca cola sunt satanisti,spune userul benny, voi ce parere aveti? coca cola o bea doar satanisti?

Pentru început au coca-cola şi intrenet restul pe parcurs-ok*

Răspuns Câştigător
| doctorandus a răspuns:

Are probabil un handicap mental, nu stiu daca e din nastere sau produs de fanatismul religios.

3 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

In sfarsit inca cineva de acord cu mine ca userul benny trebuie sa viziteze un specialist. Trist dar adevarat.

| DeyCj a răspuns:

Aia-i cică, real Coca-Cola n-are treabă cu satanismul.Și credincioșii beau cola și se holbă-n net, la fel ca sataniștii.

| AlexDarius3 a răspuns:

Well, americanii sunt 100% satanisti atunci.