| g4mma a întrebat:

Credeti ca ar fi o idee buna sa se infiinteze categoria "Ateism"?

Răspuns Câştigător
| Mădă0611 a răspuns:

Fortzza Yhwe! Fortzza Yhwe! Aleeee ~^o^~
Hai cu votul, eronat - nefolositor laughing

22 răspunsuri:
| usuk a răspuns:

Crezi ca ar fi o idee buna sa nu mai pui intrebari stupide? eu cred ca dahappy
LOL
[haideti haiterilor, evaluati raspunsul ca "eronat"]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai nu mai plange.
Eu totusi as dori sa scriu satan doar ca sa ai tu vise urate la noapte. sunt malefic.
Dar este si ceva impotriva lui satan cum ar fi crucea facuta de 3 ori cu grija si degetele bine strans.

| g4mma explică (pentru anonim_4396):

O sa ma rog la God sa te trazneasca phbbbbt

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Go to sleep bro, ur drunk

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru g4mma):

Si eu sper sa iti rupa pleura in tine satan in noaptea asta.

| drogh a răspuns:

Da,da,da.
Nu e nevoie de asa ceva, sunt suficiente.
Dar totusi ma gandeam la o categorie,, Intrebari stupide'' thinking

| Crucified a răspuns:

Sunt cam multe categorii, şi făcute în prostie. Şi iar o să atace turma de pseudo-filozofi de pe TPU. Şi eu sunt atee, n-am nimic cu ateismul. Dar îmi vine să vomit când văd o întrebare în care unul/una face pe filozoful.

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Ce zici de categoria "Fanatici"?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu este? religie? sant mai multi atei aici decat crestini.deci de ce vrei ateism daca e plin aici de ei?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru ViseleSmulgGratii):

Cotarlane? sa stii imi esti foarte fanatic.

| rugbystuBis a răspuns:

In mod sigur NU!
Si aceasta din cauza ca atei nefiind aberati asa cum sunt credinciosii, si traind cu picioarele in realitate, in mod sigur ca nu-te poti distra asa cum te poti distra batjocorind pros..., pardon, am vrut sa zic credinta!

| LordBolton a răspuns (pentru g4mma):

Si amicul meu va veni la tine cu furca http://www.google.ro/......tp?/search

| puscahoreangaion a răspuns:

Mai bine stai in religia ta! ateismul inseamna sa nu crezi in nimic
ori tu ai fost creat de cineva! de ce sa nu crezi in creator?

| RAY a răspuns:

Ateismul find o lipsa de teism nu ar avea ce sa contina acea categorie, ar fi buna o categorie argumente teiste vs ateiste si ce e teismul si ateismul

| Musique a răspuns:

Pentru ce? Cu ce-i putem ajuta pe atei?

| g4mma explică (pentru anonim_4396):

Ma apara God si de Satan devil. Zeul meu e cel mai boss cool

| Wehrmacht a răspuns:

Din cate vad pe la D/S ne-ar trebui o categorie "Penisuri/Marimi"

| g4mma explică (pentru Wehrmacht):

De fapt acolo ar trebui mai multe subcategorii, iar categoria principala sa se numeasca Sex & Masturbare.

| HueyFreeman a răspuns (pentru Wehrmacht):

Mai mult "Micimi".

| maychanges a răspuns:

Nu dar exista deja si se numeste satanism pentru ca oricine nu crede in Dumnezeu inseamna ca el crede in draci.

| usuk a răspuns (pentru maychanges):

Wow, m-ai spart la faza asta, cred ca si o capsuna foloseste mai multi neuroni decat folosesti tu
deeeeci, musulmani cred in. draci taoistii cred in. draci/ateii cred in. draci/agnosticii cred in. draci si budistii tot in draci cred..deci e clar

| mariaalessandra a răspuns:

Daca s-ar infiinta una droguri, si eu as sta pe acolo sa-i injur p'aia?
PE BUNE ACUM! De ce vreti sa vedeti cum raspundem la,, voi sunteti facuti din noroi'' sau,, ca de ce voi crestinii credeti ca Dumnezeu e bun daca a lasat conform voua copacul ala in rai?''etc.Voi oricum ne credeti prosti, cretini etc....deci de ce?! Sau nici nerusinarea asta a voastra n-am dovezi s-o demonstrez.Nu va baga nimeni religia pe gat ca intreaba nu stiu ce si i-ai vazut intrebarea gata te enerveaza sau sa stati pe site-uri crestine sau sa cititi nu stiu ce a spus un crestin renumit.Si nu va obliga nimeni pe voi sa credeti neaparat ca Eva a fost facuta din coasta lui Adam.Asta poate fi spus metaforic. Ajunge doar sa credeti ca Dumezeu a facut explozia initiala,minunile, si ca asculta rugile oamenilor si ii judeca dupa moarte, ca nu mai ai nelamuriri.
P.S. Daca o sa fie vreodata categoria asta o sa fac ce se spune in vechiul testament:,, Ochi pentru ochi, dinte pentru dinte''.
La revedere!