| EmaS a întrebat:

Crezi ca exista viata dupa moarte? Te-ai intrebat vreodata unde iti vei petrece vesnicia?

Răspuns Câştigător
| Raquella a răspuns:

Cred ca exista viata dupa moarte.Eu am un loc pregatit in cer.

34 răspunsuri:
| Kataloasa a răspuns:

Dupa moarte nu cred ca exista viata. Nimeni nu s-a ridicat sa spuna ce a facut acolo. Vesnicia cred ca este o mare de intuneric. De asta si moartea este simbolizata prin negru. Nu cred nici in reincarnare. Dar daca ar fi sa existe o alta viata dupa moarte as vrea sa fiu la caldurica cu un kent in stanga si un heineken in dreapta. sau poate in timp ma voi razgandihappy poate nu mai vreau bere si vreau whisky:d

| Robertos33 a răspuns:

Fiecare are dreptul sa creada ceva si sa isi faca o parere.
Citeste:"Enciclopedia Gale a fenomenelor neobisnuite si inexplicabile" de Brad Steiger (se gaseste la diverta in 3 volume)
"Secretul suprem" de David Icke "Puterea nelimitata a mintii" de Targ Russell si fa-ti o parere

| Tonny92 a răspuns:

Vad ca incepi sa iti reiei intrebarile. Ai ramas fara idei sau chiar vrei sa ne convingi de ceva?

| fatasexy a răspuns:

Da exista viata dupa moarte dar in rai crezi in rai?