| MimiJaneMara a întrebat:

Cum se poarte Lucifer cu dracii lui?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cică le pedepsește că a făcut voia lui )))) de ce naibii ar face așa ceva

| anonimg a răspuns:

Este haos în împărăția lui. Dar există unire atunci când este vorba să facă rău.
Cartea "Adevărul despre îngeri" îți va oferi detalii suficiente pentru ați face o idee de lucrarea acestor ființe cu capacități supraomenești. O găsești în aplicația EGW Writings 2 din Magazin play.

| J0B0MAT a răspuns:

Diabolic

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Le baga furci in dos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu avem de unde știi cu exactitate. Probabil ca o echipă unită să facă rău.

| Whateverrr a răspuns:

Ce relevanță are?

| IonelaIasmina a răspuns:

De ce te-ar interesa asta? Se poartă, probabil, cum se poartă și cu noi. Adică... oribil, ne vrea doar răul.