| Sceptik a întrebat:

Daca ar invia cineva din morti si v-ar spune ca a fost in iad, si va roaga sa va pocaiti la-ti crede pe cuvant sau l-ati lua la misto?

9 răspunsuri:
| Inferno a răspuns:

Daca eu iti spun ca am inviat din morti, ma crezi?

| 4b a răspuns:

Deja dam in SF-uri... iadul nu exista frate.

| RAY a răspuns:

Daca as vedea cu ochii mei ca moare il bag in mormant pun pamant peste el si invie peste 3 zile dar cred, dar daca nu vad cu ochii mei de ce las crede?

| Miauti a răspuns:

L as impusca! de unde stiu ca nu e un zombie care doreste sa mi mance creiereul?

| i86e2 a răspuns:

Depinde cât de tare duhnește. Bănuiesc că dacă ar fi un schelet care-mi vorbește printr-un mod miraculos, aș chema pe careva să am martori că nu sunt nebun. Dacă doar eu îl pot vedea, aș merge la psihiatru. Dacă îl pot vedea și alții, l-aș crede și aș zice: D-zeu există, evrika!

| alexandruandy a răspuns (pentru i86e2):

Normal ma ca Dumnezeu exista laughingaltfel tu nu te nasteai si nimeni si nimic din lume univers nu ar fi fara Dumnezeu!

| Silviuloan a răspuns:

Asta nu ar fi posibil.

| casablanca40 a răspuns:

Nu l-as crede, l-as lua la misto.

| charonmario a răspuns:

Nici daca ar murii ei si ar invia tot nu ar crede garantez