| IntrebariIntrebatoare a întrebat:

Daca cineva spune ca persoana X e crestin(a), care e primul lucru care va vine in minte?

Răspuns Câştigător
| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Imi vine in minte o girafa albastra cu bretele roz.thinking

3 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Mie imi vine in minte inca un copil al lui Dumnezeu.Ateilor ah, inca un ignorant.

| EmaS a răspuns:

Dar,sa aud care este parerea ta.

| catalynx a răspuns:

Ca e crestin, ca ateu sau ca e pocait nu trebuie sa facem rasism sunt contra rasismului intre secte si mi se pare o mare porcarie acest rasism intre secte. Cred ca fiecare om dintr-o secta diferita ar avea ceva mult mai bun de facut decat sa se razboieasca cu un alt om pe aceasta tema