| anonim_4396 a întrebat:

Dacă cineva vrea să-și vanda sufletul diavolului și vrea asta neapărat, ori pentru faimă, ori pentru bani, ori pentru femei, îl vinde, dar apoi peste ceva timp începe să regrete, se mai poate întoarce vreodată?

33 răspunsuri:
| danut a răspuns (pentru Michael11):

"Eu studiez Biblia."
Glumesti cu mine.
"Si eu cunosc Biblia "
Una este sa doresti acest lucru si alta sa fie si real acest lucru. Incearca un studiu Biblic de pe net.
"Vad ca tu oricum nu te opresti"
Interesant, vrei ca altii sa abandoneze dar tu nu? Ma faci atent de acest lucru? Ti-ai masurat mandria? Se observa cat "ai citit Biblia".

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru danut):

Ce te interesează pe tine ce întrebări bag eu? Și unde e acest,, duh sfant "? E ca ăla din lampa lu Aladin? Sau cum e, că nu-l văd?

| danut a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine, probabil tu vezi si nitrogenul, succes.