| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a întrebat:

Daca e pe You Tube trebuie sa fie ADEVARAT:
http://www.youtube.com/watch?v=jgSwpyQBwYc

4 răspunsuri:
| PopAdrian a răspuns:

Trebuia sa postezi asta la dezbaterea despre existenta lui Dumnezeu din cadrul temelor populare, cred ca gaseai destui comentatori happy

Oricum, fiecare cu parerea lui. Si eu sunt crestin, dar asta nu inseamna ca trebuie sa fac video-uri pe care sa le pun pe YouTube sa creez certuri intre cei care nu cred...

| Thunderstruck a răspuns:

M-ai facut sa rad cu gura pana la urechi. Tu te auzi ce spui? Daca e pe youtube trebuie sa fie adevarat? Sper ca glumesti, nu se poate ca un individ din specia Homo Sapiens Sapiens sa aiba o astfel de gandire...

| Wøodenpints a răspuns:

Bineînţeles că dacă-i pe youtube, trebuie să fie adevărat. Tot ce o să vezi acolo, să ştii că e adevărat.

| Mădă0611 a răspuns:

rolling on the floor rolling on the floor TREBUIE sa fie ADEVARAT.
Sunt carti cu si despre asa ceva, si toti sunt crestini, oare de ce? laughing Cel mai mult mi-a placut cand un nene povestea cum a fost in iad, si reporterul ii spune "dar aveti acoperire biblica pentru fiecare afirmatie", el spune da. Concluzia: sugestie - autosugestie. Subconstientul doar amesteca si reamesteca informatiile pe care le detine, dar daca ie grele de inteles, ie grele si daca ie o poveste pe iu-tub, TREBUIE sa fie ADEVARATA.