| Catta a răspuns:

Logic ca nulaughing
Daca era adevarat nu dadeau astia prin ziare, la stiri, etc?
In plus uita-te la vizualizari, daca ar fi fost adevarat ar fi avut milioane de vizualizari.happy

7 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Nu, e o parodie a celor de la "postul" TV respectiv. Stai liniştită.
ƒiиεттч

| Deniisze a răspuns:

Nu sunt sigura de asta!
Dar nu crezi ca este cam ciudat? laughing
Ala cand canta...parca facea playback... thinking
Uite-te si tu cu atentie tongue!

| βσσblėėŝ a răspuns:

Adevarat?laughing

doamne fereste nici vorbalaughingrolling on the floor

pai cred ca daca ar fi adevarat si ar avea 51 de ani unele[alea obsedate] sar arunka de pe bloclaughingrolling on the floor

si la scoala aud peste tot"justin are 51 de ani ""biberon e fals"laughingrolling on the floor

da nu nu e adevarat e de la postu ala onion care face misto de vedetehee hee

| AnTiBioTic a răspuns:

Este foarte adevarathee hee

| aty91 a răspuns:

Nu cred sa fie adevarat.

| iuliana1221 a răspuns:

Daaaaa!

| Nimeni_6547 explică:

Si atunci de ce nu apare justin ca sa declare toate astea ca sunt false?