| Antipaticu a întrebat:

Daca nu cred in Jose Luis de Jesus Miranda, o sa ajung in iad?

10 răspunsuri:
| elenyss a răspuns:

Hell shall we go then! laughing

| secretsisecret a răspuns:

Nu o sa jungi in iad daca nu faci fapte bune si nu te pocaiesti dar sa nu intelegi sa te duci la pocaiti nu inseamna asta! inseamna sa plangi pentru pacatele tale sa te Spovedesti sa te Impartasesti mergi la Biserica sa primesti Sfantul Botezi daca esti din alta religie sa citesti multe rugaciuni si multe altele daca te duci la Biserica o sa auzi predica si ai sa vezi din ce cauza te duci in iad mai explicit!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ca fumezilaughing

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru Antipaticu):

Da

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu nu sti ca este antipaticlaughing

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru Antipaticu):

Da cam asa vine Jose Luis cu coasa si Jesus Miranda sta si rade langa el I now you dielaughing R.I.P

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=8g7VmF6SI0M clar ca da pacatosuleeeeeeeeeeeeee