| anonim_4396 a întrebat:

Daca s-ar face un sondaj privind numarul ateilor vs numarul crestinilor de pe TPU, cine ar castiga?

Răspuns Câştigător
| Ecea a răspuns:

Credinciosii fara discutii.
Daca s-ar face un sondaj intre toti ateii si Ema,pariez pe Ema fara sa imi am vreo crestere de tensiune.
Nu inteleg cum ne face fata la toti,fara sa se enerveze, fara sa injure, etc.

65 răspunsuri:
| Bogdan727 a răspuns (pentru Wehrmacht):

Nu cred ca trebuie sa te priveasca asta pe tine nu stiu de ce religie esti dar eu nu tiam insultat-o pe a ta sa fie clar.

| felyy a răspuns:

Eu crec ca daca ar fi acel sondaj ar castica crestinii!

| alledawn a răspuns:

Crestinii rolling on the floor smug

| barbattttt a răspuns:

Eu sunt crestin, dar cred ca numarul ateilor este mai mare...

| cepolino a răspuns:

Cu toate ca dumnezeu a creat lumea, ne-a creat pe noi la rindul nostru putini din ziua de azi mai cred cu adevarat in dumnezeu.sau mai merg la biserica...Noi spunem ca suntem crestini dar de fapt plecat de 2-3 ori pe an la biserika sa ne rugam si sa-i multumim pentru ca a dat viata tuturor.