| IntrebariIntrebatoare a întrebat:

Daca un om are un prieten imaginar, e nebun. Daca mai multi oameni au acelasi prieten imaginar, e religie?

Răspuns Câştigător
| aliceinchains a răspuns:

Bună asta, daaaa!

13 răspunsuri:
| Urzi23 a răspuns:

IntrebariIntrebatoare intreaba:
1) Daca un om are un prieten imaginar, e nebun. 2) Daca mai multi oameni au acelasi prieten imaginar, e religie?

Urzi23 in marea lui intelepciune raspunde :

1)=DA
2)=Balamuc ca zici de mai multi in ac situatie
3) Puteai sa pomenesti si de scheme diferite de tratament functie de afectiuni,Eu cred ca toti sunt n,,, fara pereche, Poate tu ii consideri,,,,,, gramada.

Răspuns utilizator avertizat
| Urzi23 a răspuns (pentru IntrebariIntrebatoare):

Urzi23 in marea lui intelepciune raspunde :

Treaba ta este balamucul tau nu ma baga pe mine cu voi

| Urzi23 a răspuns:

Urzi23 a raspuns cu intelepciune:

Fugi la vale melcule

| Urzi23 a răspuns:

Tu cind nu ai argumente incepi sa jignesti, Eu sunt nou pe aici si respect regulamentul.Te rog sa faci la fel si sa te comporti ca un om educat.

Răspuns utilizator avertizat
| Filip23 a răspuns:

Multe lucruri care ininte erau imaginare sunt acum reale. Inainte de Newton nu exista gravitatie. Mult timp nu au existat atomi sau camp electromagnetic sau galaxii. Totusi oamenii nu erau nebuni daca le trecea prin cap ca ar exista ceva ce pentru ceilalti nu avea inteles.

| ykrabor a răspuns:

Daca crezi in Dumnezeu si el nu exista nu ai pierdut nimic, dar daca nu crezi in Dumnezeu si el exista ai pierdut totul.

Si sa iti raspund la intrebare: da, daca multi oameni au acelasi "prieten imaginar" e religie.

Răspuns utilizator avertizat
| Lace a răspuns (pentru ykrabor):

Citatul tău mă plictiseşte, iar în acelaşi timp mă face să-ţi spun n lucruri, dar mă abţin.

| CandyGirl_5618 a răspuns:

Asta da "intrebare intrebatoare".
Nu cred ca exista asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un om care are un prieten imaginar nu e chiar "nebun" acel om creaza prieteni imaginari datorita sentimentului de singuratate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa e e nebunie curata man