| Hombre a întrebat:

De ce Dumnezeu a vorbit doar cu Moise si cu mine nu, pentru ca nu sunt evreu? Oare nu ne iubeste pe toti la fel?

Răspuns Câştigător
| Dumnezău a răspuns:

Pentru ca e construit in asa fel incat sa fie partinitor si filosemit.De ce crezi ca i se spune Dumnezeul lui Israel? Pentru ca e o chestie inventata de evrei, pentru evrei, o zeitate pe gustul lor, asemeni lor, duplicitara si ipocrita.

31 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Hombre):

De chin si suparare big grin
Eu nu zbier, bag unghiile in turul partenerului si nu le mai scot: happy