| cosmin986522 a întrebat:

Dupa ce m-am despartit de ea pentru ca si-a batut joc de mine si m-a mintit ca ma iubeste, a stat cu mine doar asa. Am suferit din cauza asta si mi-a zis cineva ca roata se va intoarce si Dumnezeu nu doarme. Dupa o luna am vorbit cu ea pe mess de ce e suparata si mi-a zis ca baiatu cu care statea si-a batut joc de ea si a mintit-o. Oare chiar a fost adevarat ce mi-a zis persoana aia sau doar asa se zice?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da, e adevarat pentru ca acel care sufera nu trebuie sa se razbune ci dumnezeu se ocupa de treaba si sai aplice pedeapsa la cealalta persoana poate fi mai crudawinking

| Blondamea a răspuns:

Sa stii ca este adevarat nu te-a mintit roate chiar se poate intoarce

| hackey a răspuns:

Not true. Daca ramanea cu ala 3 ani si dupa aia se desparteau ce ziceai ca dumnezeu nu bate cu bata?

| мełıššα a răspuns:

Este adevarat pentru ca Dumnezeu este acolo sus si le vede pe toatewinking Nu este bine ce a facut ea. este bine ca nu te`ai decis tu sa o faci sa sufere... cum zice si Iceman.

Succes in continuare :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ...fiecaruia i se poate intampla ceva! poate ca nu e vb ca roata se intoarce doar ca asa a fost sa ffie!

| goodyear a răspuns:

Ca sa vezi ca si baietii sunt sensibili si sufera.cand le auzi pe unele ca injura se vaita ca baietii sunt mincinosi si multe altele iti vine sa te dai cu capu de pereti dar la ele nu se uita. nimic nu e mai frumos ca o iubire impartasita de aman2, intelegere, respect si nimic nu e mai urat decat o dezamagire in dragoste