| anonim_4396 a întrebat:

Buna
Mi s-a intamplat ceva foarte ciudat.Nu am mai intrat de ceva timp pe contul asta si acum cand am intrat m-am uitat la intrebarile mele si am vazut foarte multe intrebari legate de teme.De ce? Eu nu am pus niciodata asemenea intrebari. Ce s-a intamplat? App: intrebarile erau raportate.

Răspuns Câştigător
| eXtreme21 a răspuns:

Bună!
Cel mai probabil cineva îţi ştie parola de la contul de pe TPU. Întrebarile care solicită răspunsuri la teme sunt interzise pe TPU şi de aceea cine ţi-a spart contul a pus de pe contul tău intrebari despre teme pentru a nu fi el sau ea in pericol să li se suspende contul.
Sper că am putut să te ajut.

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Posibil ca cineva să-ți fi cunoscut parola și a postat în numele tău ori a fost spart!
Pa, pa.

| wildcherry95 a răspuns:

Poate cineva care iti stia parola a intrat pe contul tau. Schimba-ti parola de la adresa de e-mail si de la cont.