| AvalohAlyn a întrebat:

De ce nu il visez pe Dumnezeu si nu l-am visat niciodata? Mi-as dori mult sa imi transmita ceva in vis.Voi l-ati visat pe Dumnezeu?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana si semenii tai te ignora, de ce ar vrea o chestie atotorice sa vorbeasca cu tine?

| Elide a răspuns:

La.am visat pe Dumnezeu odată dar nu era așa cum imaginasem eu era un om din carne și oase și aducea Apocalipsa pe Pământ.

| Ivy86 a răspuns:

Citind întrebarea ta mi-am amintit ca da acum vreo 2 zile l-am visat pe Dumnezeu.
Era om și l-am recunoscut pentru ca era diferit. Ii plăcea sa fie om și era fericit. Ciudat vis.

| citrixma a răspuns:

Eu sunt sigur că o să dai față în față cu el, la judecată toți vom fi de față...

| Cristina3334 a răspuns:

Eu am facut-o. Yey!