| Silyca a întrebat:

De ce toti il pupa pe Dumnezeu in fund cand le merge bine?

16 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

In primul rand cei care Il iubesc pe Dumnezeu Il respecta si Ii recunosc autoritatea si suveranitatea si la bine si la rau.

| Urzi23 a răspuns:

Bre Silica stai sa dea de tine un cutremur sa vezi atunci ce il invoci pe Bunul Dumnezeu sa scapi cu zile. Tipul din avatar esti tu, banuiesc ca esti dupa o zi de truda dupa o zi grea de scoala scuze am vrut sa scriu internet. Vezi sa nu se rupa ceva in tine de atita inteligenta

| Thunderstruck a răspuns (pentru Urzi23):

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,cu stima.

Răspuns utilizator avertizat
| Thunderstruck a răspuns (pentru SexoasaTha):

Daca a uitat omul sa incheie...laughing

| harciog a răspuns:

Pentru că sa-i faca sex oral nu mai are nimeni loc de tine.

| LineGuide a răspuns:

Ai vrea sa Il recunoastem pe Dumnezeu numai cat ne merge rau, si apoi sa-L uitam? Cand ne da bine sa nu mai reunoastem de unde ne-a venit binele? Nu are nici o logica ce vrei sa spui.
Doamne ajuta!

| Încrucişătorul a răspuns:

Imposibil.
Becali e un habotnic, asa ca nu se pune.

| 4b a răspuns:

La tine pupaceala in fund=slujire? daca da, esth departe de adevar.
Sanatate.

| neutrino a răspuns:

Fiinca nu ajunge la frunte.

| WR104 a răspuns:

Poate acei oameni care consideri tu ca pupa in fund de fapt isi exprima recunostinta pentru ca divinitatea a avut grija intr-un fel sau altul de ei.

| 4ndr33y a răspuns:

Eu vad situatia exact pe dos, cand le merge rau iti amintesc de Dumnezeu.

| Indestructible a răspuns:

De fapt, îl pupă în cur atunci când le merge prost.

| ASimpleUser a răspuns:

Pentru ca datorita Lui ne merge bine si tot datorita Lui uneori ne merge mai rau

| byeddy a răspuns:

Cred ca e invers, cand le merge bine uita de el

| SEBARCELONA a răspuns:

Asta so crezi tu ca oamenii il pupa unde ai zis cand le merge bine. Oamenii ii multumesc la bine si il roaga la rau nu il pupa in... cum ai zis