| anonim_4396 a întrebat:

Doar copii de 11 ani sunt aici? persoane adulte nu sunt?

23 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Nu vârsta e problema, problema este dacă acele persoane au IQ-ul mai mare decât numărul de la pantofi...

| MMihai a răspuns:

Sunt și persoane adulte pe site!

| barbattttt a răspuns:

Sunt adulti, sunt copii...

| shadovv a răspuns:

Nu judeca inteligenta dupa varsta!

| Varahil a răspuns:

Atunci cand iti lasi datele personale la profil, este o rubrica unde te intreaba daca vrei sa-ti fie afisata data nasterii. Daca tu raspunzi ca nu vrei ca ceilalti sa stie ce varsta ai, apare automat 30Nov0001.Asa ca, tare mi se pare ca tu esti printre cei mai tineri...
Stiu ca esti darnic cu fundele, si de aia m-am gandit sa-ti curm dilema.

| DorelSudoru a răspuns:

Oare faco doferenta dupa varsta? Ciudat, cam cati ani mi-ai da?

| anonim_4396 explică (pentru DorelSudoru):

Cam 17

| AnghelB a răspuns:

Manelele ie viata ta?winking

| anonim_4396 explică (pentru AnghelB):

Si care e problema ta?

| AlexCrb a răspuns:

Pai alea adulte gasesc cam toate raspunsurile printr-un search pe google.

| stanly7 a răspuns:

Suntem și noi pe aici.

| infires a răspuns:

Te-as injura, dar azi m-am spovedit.

| Roxana110824 a răspuns:

Eu am 13.
Funda?

| FemeileFac70LucruriCartofisi69 a răspuns:

Te incadrezi, cauti copii, draga PedoBear?"I won't hurt you pedo bear."
http://9gag.com/gag/1554950

| AndreeaSiAndra a răspuns:

Eu am aproape 15

| ellai a răspuns:

Sunt si persoane adulte, dar probabil sunt ocupati sa ajute oamenii. dar sincer acum, e greu sa mai gasesti intrebari serioase la care sa raspunzi.

| Orbithh a răspuns:

Ba da, sunt foarte multi adulti pe aici!

| mnopqr a răspuns:

Sunt destule...

| IoanaLoredana a răspuns:

laughing sunt si micuti cu minte de adultwhistling sau nu!

| BellaBellaBella a răspuns:

Suntem destui.

| MyObsessionStaPeContulAstaOLuna a răspuns:

Sunt şi copii de 12 ani care se comportă ca nişte adulţistraight face

| andreilove a răspuns:

Sunt copii intre 7 si40 de ani. Funda?

| qxSmilee a răspuns:

Ema e adulta...