| anonim_4396 a întrebat:

Dragi "pacatosi", m-am gandit sa va iert de crimele facute de Charles Manson. Pentru a va arata cat de mult va iubesc, am dezmembrat figurina cu Batman (stati linistiti, se poate face la loc). A stat 3 zile dezmembrat saracul, el neavand nici o vina. Azi l-am refacut si l-am pus alaturi de Spiderman si altii. Motivul pentru care l-am sacrificat pe Batman a fost unul simplu : nu pot ierta neconditionat. De fapt nu v-am iertat chiar de tot... acum, tot ce trebuie sa faceti este sa acceptati sacrificiul oferit de mine si sa-mi multumiti. Sunteti liberi sa nu acceptati dar, daca nu acceptati, dupa ce muriti veti fi trimisi pe veci ca public pentru un comedian exagerat de prost.

Acceptati iertarea mea? Iertarea mea are exact aceeasi valoare ca iertarea lui isus.

5 răspunsuri:
| kamykaze88 a răspuns:

Esti un om bolnav

| anonim_4396 explică (pentru kamykaze88):

Cine eu? Aoijfpwmepfijew98u9-382 laughing

| RAY a răspuns:

Nu accept iertarea ra ca nu include rastanirea ta pe cruce, daca invi e treaba ta, fara ea nu poti ierta pe nimeni

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Am sacrificat figurina cu Batman bai... aia a fost "rastignirea". A stat 3 zile dezmembrat dupa care a fost refacut iar acum sade de-a dreapta lui Spiderman. I am the puppet master.

| dragos9234 a răspuns:

Iti multumesc draga Gaia ca ma ierti, bineinteles ca accept iertarea ta.