| Sweet155 a întrebat:

E adevarat ca Lady Gaga a facut pact cu diavolul? Funda promit!

Răspuns Câştigător
| Doub a răspuns:

Da,si nu doar ea.

| Sweet155 explică (pentru Doub):

Dar cine a mai facut?

| Doub a răspuns (pentru Sweet155):

"Katy Perry, Rihanna, Bob Dylan, Robert Johnson, Jerry Lee Lewis, Jim Morrison, George Harrison, AC/DC, Judith Priest, Glen Tipton, Ritchi Bleckmore(Deep Purple), Joe Cocker, Alice Cooper, Geezer Butler, Iron Maiden, Tori Amos, Gene Simmons (KISS), Keith Richards (Rolling Stones), Method Man, Bon Jovi, Easy-E, Snoop Dog, Master P, DMX, Rammstein, David Lee Roth, Oueen, Marilyn Manson, Glen Benton (Deicide), Black Sabbath, Bob Dylan, Jack Black, Kanye West, Red Hot Chili Peppers, Jay-Z, Beyonce, Lady Gaga, Kesha etc"

| Sweet155 explică (pentru Doub):

Mama am observat ca foarte multi sunt din partea lui Satana dar de Dumnezeu rari oameni sunt va devenii timpul cand toti nu o sa mai creada in Dumnezeu

| Doub a răspuns (pentru Sweet155):

Mda..Asta e.E dreptul lor sa faca ce vor, desi vor plati cu sufletul pentru asta.

| Sweet155 explică (pentru Doub):

Crezi in Dumnezeu?

| Doub a răspuns (pentru Sweet155):

Bineinteles.

| Sweet155 explică (pentru Doub):

Bravo...

| Doub a răspuns (pentru Sweet155):

Aa..multumesc! Presupun ca si tu esti crestin.big grin

| Sweet155 explică (pentru Doub):

Am inceput sa nu mai cred in Dumnezeu deoarece am o viata foarte trista si sufar enorm si ma rog de rup la El sa mi se indeplineasca o dorinta si parca ma ignora si nu se indeplineste o data pe cand Satana iti da ce vrea si parca toti de adora cand esti satanist

| Doub a răspuns (pentru Sweet155):

Imi pare rau ca ai o viata foarte trista, dar gandeste-te ca toti avem probleme.Nu esti singurul care are necazuri si Dumnezeu daca ai incredere in El nu te va lasa.Nu te ignora, dar nu-L poti intelege si trebuie sa stii ca El te iubeste.Satana nu iti da dragoste, libertate.El iti ofera decat chestii pamantesti, lipsite de valoare.El ii amageste pe cei slabi, lasi ca sa nu fie singur in iad. Oricum, nu-ti pierde speranta.

| Sweet155 explică (pentru Doub):

Bine mersi pentru sfat

31 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Cand si la ce ora?

| Sweet155 explică (pentru besleaganicolaecosmin):

Cand vrei tu si la ora 3 noaptea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da au baut si o palinca impreuna.

Răspuns utilizator avertizat
| AdrianDihoricescu a răspuns:

Gandeste-te asa happy daca "pactul asta cu diavolul" era o treaba reala, nu crezi ca lumea... s-ar scalda numai in Lady Gaga si Eminemi?

| Sweet155 explică (pentru AdrianDihoricescu):

Pai nu toti fac acest pas ca nu au tupeu uite de exemplu Katy Perry a facut un pact cu el si a ajuns o mare vedeta happy

| AdrianDihoricescu a răspuns (pentru Sweet155):

happy Nu-l fac pentru ca n-au cum sa-l faca, pentru ca nu exista, nu vine necuratu la tine sa-ti puna hartia in fata sa semnezi cu sange. Daca ar fi astfel de "pacturi" uite acu as face si eu vreo 2, si mai stiu altii care n-ar ezista sa se bage nici ei.
La tine a venit baubau sa-ti propuna ceva?

| AdrianDihoricescu a răspuns (pentru Sweet155):

Ah, 80% din Africa presupun ca ar face un asemenea pact, cam toata Corea de Nord s-ar baga, si o groaza din Romania la fel, nu crezi ca-s destule suflete? Nu vine nimeni si la ei sa le promita ceva?

| Sweet155 explică (pentru AdrianDihoricescu):

Adrian te rog eu crede-ma exista Satana si poate sa dovedeasca asta daca ai vrea sa stii ce mi s-a intamplat mie nu o sa iti vina sa crezi si plus de asta pactul nu se face asa ci scrii pe o foaie o rugaciune dupa care iti semnezi numele dar cu sangele tau, mai trebuie sa aprinz trei lumanari si dupa care rosesti rugaciunea cu voce tare si dupa ce ai citit zici dorintele si hail satan dupa care arzi hartia si o sa vezi ca va merge dar dupa ce mori vei merge direct in iad

| AdrianDihoricescu a răspuns (pentru Sweet155):

Pronunt hail satan sau heil satan? happy Omule. revinoti hai in lumea alor normali lipsiti de paranoi si conspiratii.

| Gabrielboss22 a răspuns (pentru AdrianDihoricescu):

Are drepate! Asa ca nu te mai contrazice!

| AdrianDihoricescu a răspuns (pentru Gabrielboss22):

Dovedeste ca are dreptate happy

| aabaaab3278 a răspuns:

Bai frate, ce inseamna pentru voi "pact cu diavolul"? Va deschideti afacere cu el? Mai terminati cu prostiile astea ca deveniti penibili.
De unde poti dovedi ca a facut pactul ala?

| Mariani_Roberto_1993 a răspuns:

Dami si mie sursa unde scrie da sa nu mai fie de la Americani ca mati omorat cu Americani ca ei au dovezi si descoperiri in toate.

| Mariani_Roberto_1993 a răspuns:

Nu stiu asta imi place sa spun cand nu cunosc ceva, si nu mai spuneti chestia asta ca va faceti pacat. Mai bine spuneti nu stiu, Si daca la facut ia la facut.

| Loominaty a răspuns:

Da.

| poisonedheart a răspuns:

Ți se pare că ar ști cineva asta? Ar fi o posibilitate... Rămâne un mister, noi nu avem de unde să știm.

| VyouLee a răspuns:

Așa fac toate fufele (să nu fi fost cenzura, ți-aș fi explicat mai detaliat) happy

| RockOn9 a răspuns:

Da, mai e şi Rihanna. Miley. etc happy