| Sweet155 a întrebat:

Poti sa faci pact cu diavolul? Daca da cum? Funda promit!

Răspuns Câştigător
| Mέℓℓ a răspuns:

Lasa prostiile astea, te pomeni acum ca ceri sa vezi iadul happy

19 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Da, deoarece poti face pact cu cine vrei tu: Diavolul, Mos Craciun, Ileana Cosanzeana, Greuceanu, etc.

| Macryna a răspuns (pentru doctorandus):

Si cu Ion Dolanescu sa-i lase ei/lui casa nu? rolling on the floor))))))))))

Răspuns utilizator avertizat
| sublime89 a răspuns:

Nu, nu poti sa faci pact cu diavolul. Pentru a o mie una oara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista diavol.

| Macryna a răspuns (pentru anonim_4396):

Exista doar prostie si nenorocire omeneasca laughing))))))

| Vektor a răspuns:

Asa-i ca esti cam lenesa si nu prea ai chef sa pui burta pe carte? smug

| digital7shady a răspuns:

Ii canti la trafalet.

| Macryna a răspuns (pentru digital7shady):

Cel mai bun raspuns, nici acum nu ma pot oprii din ras

| Macryna a răspuns (pentru digital7shady):

Intrebarea asta e preferata mea pentru ca am ras la raspunsurile astea de morrrrrr rolling on the floor))))))))))))))))))

| digital7shady a răspuns (pentru Macryna):

N-am primit funda :(
http://church-of-illumination.com intra aici daca vrei sa razi si in somn.

| Macryna a răspuns (pentru digital7shady):

Vrei sa fim cei mai buni prieteni? rolling on the floor))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

| digital7shady a răspuns (pentru Macryna):

N-am trieteni. laughing) Trebuie sa stau departe de prieteni 2 luni pentru a putea face pact cu diavloul... rolling eyes

| Macryna a răspuns (pentru digital7shady):

da ma si mie mi-a zis ca daca nu ma ung pe picioare cu zeama de patrunjel nu mai ma ajuta sa trec la liceu rolling on the floor))))))))))))

| Macryna a răspuns (pentru digital7shady):

Ti-as raspunde la mesaj dar nu pot, dar te felicit, ma bucur ca mai exista si oameni destepti in lumea asta plina de cretini happy

| tsal24 a răspuns:

Da poti. Dar nu stiu cum.

| Crestin1 a răspuns:

Nu!