| anonim_4396 a întrebat:

Eu nu am cosmaruri. Visez frumos si amuzant. Vreau sa vad parerea voastra despre niste vise din ultimele zile.
Timp de vreo 4 ani nu am avut vreo iubita. M-am pus in mai cu o fata cu care am stat doua saptamani. Dupa ce ne-am despartit am avut niste vise ciudate.
Si sambata m-am pus cu alta fata. Am visat ca trebuia sa urc cu un lift. Cand sa urc in lift a coborat o fata in carucior cu rotile, infasurata din cap pana in picioare. Pe prietenii mei i-a puvnit rasul si eu am intins mana catre fatasi ne-am atins mainile prin geam. Fetei i-au disparut bandajele si era vindecata. Nu era iubita mea acea fata.
Aseara cand dormeam aveam senzatia ca o sa visez ceva urat, ca o sa se intample ceva urat. Prindeam credeam ca o sa imi treaca spaima pentru ca dorm cu tata. M-am trezit si mi-am dat seama ca eram singur in pat si ca nu am mai dormit cu tata de multi ani.

7 răspunsuri:
| XTreme00 a răspuns:

Cosmarurile sunt ceva periodic. Orice om mai are cosmaruri.Relaxeaza-te si ai sa vezi ca nu vei mai visa urat.Aloha!

| stoica1 a răspuns:

De obicei inainte sa adormi te gandesti la ceva. Eu m-am gandit la Wrestling si la zombi. Asa ca in vis se facea ca eram in scoala si era ca un fel de lairinteram eu luptatori din wrestling si cativa prieteni. Se bifurcat drumu eu cu triple h si cu niste prieteni am luat-o in dreapta iar ceilalti in stanga. Apoi au iesi dn podea niste maini si l-au tras pe Triple H apoi am mers mai departe si a iesit o mana din perete si a luat-o pe prietena unui prieten de-al meu. Am inceput sa fugim si ne-am intalnit cu fata aceia s-a dus prietenul meu a luat-o in brate apoi l-a muscat de gat se transformau amandoi. Eu am luat cureaua si iar rupt gatu prietenului meu fiin zombi apoi am impins-o pe fata aceea apoi am ajuns intr-o camera unde i-am gasit si pe ceilalti prieteni apoi am zis eu sa fugim si un alt baiat a spus sa ramanem apoi eu am luat un MOP si am luat doi bieti si o fata si am reusit sa fugim iar ceilalti au ramas acolo.

Asa s-a terminat scuze prea lung. Funda?

| shadovv a răspuns:

Esti stupid.

| darrio2007 a răspuns:

Te-ai pus? Te crezi Isus de ai vindecat acea fata?

| OliverArrow a răspuns (pentru darrio2007):

E un vis.

| William a răspuns:

Daca it ispun ce visez eu iti faci cruce.

| NGheorghe a răspuns:

Ce faci tu? Te "pui cu fetele"? Ce vorba ii asta? ca nu am mai auzit-o niciodata.