| anonim_4396 a întrebat:

Eu nu am cosmaruri. Vreau sa vad parerea voastra despre niste vise din ultimele zile.

Timp de vreo 4 ani nu am avut vreo iubita. M-am pus in mai cu o fata cu care am stat doua saptamani. Dupa ce ne-am despartit am avut niste vise ciudate.

Si sambata m-am pus cu alta fata. Am visat ca trebuia sa urc cu un lift. Cand sa urc in lift a coborat o fata in carucior cu rotile, infasurata din cap pana in picioare. Pe prietenii mei i-a puvnit rasul si eu am intins mana catre fatasi ne-am atins mainile prin geam. Fetei i-au disparut bandajele si era vindecata. Nu era iubita mea acea fata.

Aseara cand dormeam aveam senzatia ca o sa visez ceva urat, ca o sa se intample ceva urat. Prindeam credeam ca o sa imi treaca spaima pentru ca dorm cu tata. M-am trezit si mi-am dat seama ca eram singur in pat si ca nu am mai dormit cu tata de multi ani.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut! Este foarte simplu, nu trebuie sa ti faci griji in privinta asta.Toata lumea viseaza tot feluri de chesti...este bine ca visezi, sa te bucuri pentru asta pentru ca alti nu viseaza. Dupa cate am auzit cosmarurile sunt obstacolo din viata ta pe care nu ai reusit. Sper ca mai inteles..Peace!

| Elizabethzutzu a răspuns:

Visezi pentru ca te gindesti la asta prea mult.Nu trebuie sa te sperii pentru ca ele nu sunt nimic, cine nu crede in semnele din vis nici nu o sa pateasca nimic.