| Trolli a răspuns:

Multumim, foarte tare! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nea marin are dreptate.dar se refera la cei ce primesc totul dea gata si primesc orice li se spune.nu e vorba numa in religie, ci in societate in general.de pilda si aci pe tpu.scrii doar ce ti se permite.no sa fii niciodata liber sa te manifesti cum vrei, si sa te simti liber intr-adevar, fiindca in numele respectului, si bunei cresteri si a tolerantei si a bla-bla-bla...

| tavadaresti a răspuns:

Da asa e se scot multi bani, de asta e bine sa ne documentam si sa studiem fiecare ca nu oricine sa ne spele mintile. nu permiteti asa ceva tineri

Răspuns utilizator avertizat
| GsvMcmxc a răspuns:

O sa-ti raspund cu o melodie care prezinta cel mai bine fata ''Religiei,,
http://www.youtube.com/watch?v=htJWjo3mvUk&feature=related (Adevarata fata a ''Religiei,,) Cea mai buna piesa despre ''Religie,, existenta.Sa-ti exprimi o parere despre aceasta piesa dupa ce o asculti.
Intr-o lume in care minciuna si dezinformarea au ajuns ''Adevaruri,, pentru majoritatea oamenilor numai este nimic de facut.Aceasta lume ''tesuta,, a inceput treptat sa devina lumea noastra.Acesti impostorii au dezvoltat un spirit de afaceristi mai ceva ca pe Wall Street.