| alinaa765 a întrebat:

O intrebare mai diferita… Stateam in pat si dintr-o data am auzit ca a picat ceva in dulap. Suna ca si cum un umeras a picat insa cand am deschis, nu era nimic picat.
Eu sunt religioasa dar in trecut, prin adolescenta mai foloseam Tarot. Avand o discutie cu o persoana, in care ii explicam despre niste experiente patite de niste cunostinte, am dat exemplu " Noi nu putem vedea demonii caci vibratiile noastre is ridicate" si am zis "ia apari aici, uite e aici si nu il vedem" Si acum is stresata si anxioasa sa nu fi facut ceva, desi is convinsa ca nu asa se "invoaca"
Rog sa fie raspunsu pe bune si de la oameni care au in ei har si credinta

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Surprize surprize, mobila mai scârțâie, lucrurile se mai așează prin dulapuri.

| Robert2526 a răspuns:

Nu exista demoni, poti sa stai linistita happy

| Justme111 a răspuns:

Roagă-te lui Dumnezeu sa te ierte pentru practicile oculte și apelarea la ele (tarot de ex) si cere-i să te ajute cu ceea ce te confrunți. Vei vedea rezolvare insa insista in rugaciune.
De asemenea, unele lucruri se mai pot misca daca de exemplu ai pus o haina in dulap si s-a mișcat alt umeras, acela sa se destabilizeze in ceva timp si sa cadă singur.