| anonim_4396 a întrebat:

Hai sa mai destindem un pic atmosfera pe aici, ca va vad nitel incordati zilele astea. Am si eu nevoie de niste postere motivationale funny cu Cina cea de Taina. Pana acum am gasit doua:
http://i.imgur.com/3m0xF.jpg
http://i.imgur.com/W6KjA.jpg
Votam si premiem!;)

35 răspunsuri:
| anonim_4396 explică (pentru XxXBlackVampireXxX):

Iubiti-va anmandoi, ca sunteti tineri... vedeti sa nu va sugeti de tot!
PS. Nr.3 ma face sa cred ca mai ai dorinte biblice in tine rolling on the floor Aratai-o lu' P(a)ulla

| DragosConstantin a răspuns (pentru XxXBlackVampireXxX):

Premiul e o programare la un psiholog.

| XxXBlackVampireXxX a răspuns (pentru DragosConstantin):

Tu face prost la mine?

| DragosConstantin a răspuns (pentru XxXBlackVampireXxX):

Eu nu te-am facut prost, dar daca tu deja te consideri unul asta e parerea ta proprie despre tine.Eu doar te-am facut instabil psihic si ca ai nevoie de ajutorul unui psiholog.

| XxXBlackVampireXxX a răspuns (pentru DragosConstantin):

Cunosti vreun psiholog bun?

| IMC90 a răspuns (pentru DragosConstantin):

Tu ai nevoie de o tunsoare noua, asta-i de cocalar laughing

| DragosConstantin a răspuns (pentru IMC90):

Si repede se baga in seama papagalul.Auzi incompetentul maimuta cimpazeu90 (ICM90) de ce oare nu iti poti vedea de freza ta? daca faci comentarii aiurea te crezi mai "inteligent"?

| IMC90 a răspuns (pentru DragosConstantin):

Inainte sa-mi dai raspunsul asta aveam ceva dubii, acum sunt convins ca esti un cocalar. Multumesc pentru ca ai inalturat orice dubiuwinking
BTW: te-as insulta si eu, dar sunt ferm convins ca nu te-ai prinde...

| DragosConstantin a răspuns (pentru XxXBlackVampireXxX):

Da cum sa nu alta treaba n-am mai buna de facut decat sa aflu care psiholog e mai breaz in Romania si asa stiu ca tu vrei sa te amuzi si de aceea nu ma complic atata.

| DragosConstantin a răspuns (pentru IMC90):

Ramai cu ce parere vrei ca mie imi este indiferent.Eu unul stiu ce fel de persoana sunt si nu are rost sa-mi coc mintea cu specimene ca si tine.

| XxXBlackVampireXxX a răspuns (pentru DragosConstantin):

No bine maică te lăs! Vorbim haltadata

| Tania a răspuns (pentru XxXBlackVampireXxX):

Ooo cam horror asa...nu sunt genul de imagini care imi plac, dar nici nu ma revolta.Imi imaginez cum ar fi sa imi fac coperta la caietul de religie cu imaginile alea si cand ma duc sa imi dea nota pe el sa vada profu alea laughing))

| MyObsession a răspuns (pentru XxXBlackVampireXxX):

Dacă de tine a zis să te duci la psiholog datorită unor imagini care nu sunt cine ştie ce, mă dezamăgeşti profund, nu ştiu ce ar zice de mine.thinking

| FucktheSystem a răspuns (pentru MyObsession):

Pe tine te-ar trimite direct la nebuni, nu există dubii in privinta asta!

| MyObsession a răspuns (pentru FucktheSystem):

Oh dear, şi merg de mănuţă cu tine, sau sunt contagioasă?thinking

| FucktheSystem a răspuns (pentru MyObsession):

Poi eu sunt deja acolo, salutari!batting eyelashes daca vrei cand ajungi sa ma contactezi si-ti fac un tur!

| anonim_4396 explică (pentru FucktheSystem):

Eu zic astia sa se ia toti de mana si sa se duca la psihologul lui Dragos... sa ii ceara banii inapoi, eventual o adresa de calugar budhist, sa scoata dracii din ei rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru Tania):

Tania, pune-le pe ale mele pe coperta aia, si sa ne povestesti ce parere a avut proful.

| Paulla a răspuns (pentru anonim_4396):

Unele din ideile tale ar putea fi chiar interesante, dacă n-ai încerca să faci pe clovnu'. Să nu mai spun că tentativa e cam jalnică(sau poate e umorul meu de vină...).

| anonim_4396 explică (pentru Paulla):

E umorul tau de vinahee hee
Hai fata*h, fi si tu destinsa, n-ai citit prima mea propozitie?

| Tania a răspuns (pentru anonim_4396):

Da,sunt mai realiste ale talewinking

| MyObsession a răspuns (pentru FucktheSystem):

Mă duci la fântâna cu artere de inimă?

| FucktheSystem a răspuns (pentru MyObsession):

Oriunde dorește inimioara ta.

| MyObsession a răspuns (pentru FucktheSystem):

Ah,deja începe să îmi placă la nebuni.

| FucktheSystem a răspuns (pentru MyObsession):

Nu lua în seamă ce zice lumea, e distracție aici!

| Woodenpints91 a răspuns (pentru DragosConstantin):

Dacă cineva nu crede în religia ta de căcat trebuie trimis la psiholog? De unde logica asta de 2 bani?
Şi eu aş putea să-ţi spun că ar trebui să-i faci o vizită psihologului,deoarece vorbeşti cu morţii. Dar,în primul rând, fiecare om are dreptul să creadă în ce vrea, iar psihologii sunt cei mai de căcat şi nefolositori oameni.

| DragosConstantin a răspuns (pentru Woodenpints91):

Si aicea te simti jignit de aceea ai comentat.Ma cu tine nu are rost sa continui discutiile ca se vede ca ai ceva probleme si prin urmare vorbesc cu peretii.

| Woodenpints91 a răspuns (pentru DragosConstantin):

Aşa se zice acum la "sunt incapabil să-mi susţin punctul de vedere"?

| Paulla a răspuns:

Mie-mi place asta: http://weheartit.com/entry/7874055

| anonim_4396 explică (pentru Paulla):

Sper ca stii ca esti nitel defecta... daca iti plac asa mult fluidele corporale, treci pe la mine, ca am unele ce-mi prisosesc.
Desi mai bine nu, ca tu esti in stare sa ma musti!

| Paulla a răspuns (pentru anonim_4396):

Defectă s-ar putea să fiu, da' glumele tale mi se par seci şi de prost gust.

| anonim_4396 explică (pentru Paulla):

Baga-ma pe ignor atunci, please, ca lista mea de ignor e plina rolling on the floor

| Paulla a răspuns (pentru anonim_4396):

N-am ajuns atât de rău încât să ignor oamenii cu ajutoru' unui buton...

| Tania a răspuns:

laughing) foarte tare