| AndreeaIuliana2003 a întrebat:

Hei,am si eu o intrebare:
Bloody Mary chiar exista?
Am nevoie de un raspuns rapid, dau fundite PLS! :* rolling on the floor

7 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

E o gogorita. Bloody Mary a existat, a fost o regina. Dar nu apare cand o chemi.

| AliGab a răspuns:

Cand o chemi nu iti poate apare decat diavolul insusi. Bloody Mary ca spirit nu exista, ci este doar sufletul unei femei supranumite asa care poposeste dincolo de granitele acestei lumi

| alexandrualind a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La orice bar.vezi sa nu lipseasca batonul de telina.

| Kanpeki a răspuns:

Tin minte ca jocul asta l-am jucat o data cu niste prieteni in clasa a 7-a (acum 5 ani) in toaleta scolii. Nu s-a intamplat nimic. E o prostie.

| Adrian1983 a răspuns:

De cand s-au inventat tampoanele, a disparut si ea.

| TronCat a răspuns:

Legenda este întemeiată pe un fundament istoric, şi anume domnia reginei Maria I în Anglia. Din cauza actelor sale de represiune extremă împotriva celor care susțineau alți pretendenți la tron, a fost numită de către popor "Bloody Mary", Maria cea Însângerată. Maria era o susținătoare convinsă a Bisericii Catolice, până la sfârşitul domniei executând aproape 300 de opozanți religioşi, deci categoria la care ai clasat întrebarea este oarecum justificată.