| Pavlov_Manu_1990 a întrebat:

am avut un vis despre trecutul parintilor mei dar eu nu stiam asta si cand am spus mamei despre asta a spus ca am visat exact ce se intamplase atunci.Ce poate insemna?

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Informația pe care ai accesat-o în timpul visului era înregistrată în creierul mamei.
Acesta emite biocâmp. In timpul somnului fiind decuplat de la milioanele de semnale ale zilei, creierul tău a reușit să recepționeze și să decodeze și să transorme în vis, videoclip această informație. Fiind o relație, conexiune de viață puternică între voi, ai reușit aceasta.

2 răspunsuri:
| Digikey a răspuns:

Ai o intuitie buna.Fiind din familie este mai usor sa accesezi anumite informatii comune.Este ceva normal.Dar intr-o comunitate de orbi unul care zareste ceva este luat la misto.

Răspuns utilizator avertizat