| anonim_4396 a întrebat:

Hristos a inviat! Sarbatori fericite,iar daca nu sarbatoriti pastele,zile fericite si voua,azi si de acum inainte! Sa aveti bucurie si caldura in sufletele voastre,intre familie si prieteni! Multa mancare pe gratar si pe mese, azi si in fiecare zi de acum inainte!

6 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Asa si de ce nu faci urari asa in oricare zi a anului? Sau dupa ce trece sarbatoarea asta a voastra revii la vechile obiceiuri, adica injuraturi, si alte chestii de genul asta? De ce nu vii peste o saptamaina peste o luna sa spui ce mai faceti oameni buni, mi-a fost dor de voi bla bla? Ce iti trebuie o zi anume sa faci declaratii? Ce mai oameni

| anonim_4396 explică (pentru relian):

Si vrei sa insinuezi ca numai crestinii injura? Ai idee cati atei m-au injurat? Cred ca problema e la voi, va credeti mai destepti si net superiori fata de noi, insa nici macar nu sunteti in stare sa primiti un mesaj bun din partea cuiva care nu crede ca voi, si ziceti ca sunteti toleranti si pacifisti fata de noi.Nu puteti rasunde decat cu raceala si sictir.O zi buna, si mancare pe masa.

| milan9 a răspuns:

Adevarat a inviat!

| OmulDeStiinta1986 a răspuns:

Mersi dar nu pot sarbatori pe un destept care spune in biblie sa fie ucisi copiii ce graiesc de rau pe parintii lor si sa fie respectat vechiul testament cu oribilitatile din el.

| xXGaByxD a răspuns:

Adevarat a inviat asa sa iti dea dumnezeu si tie tinere

| MaVrei a răspuns:

Adevarat a inviat!