| anonim_4396 a întrebat:

Hristos a inviat! Stie cineva care este programul parintelui Ciprian Gradinaru de la paraclisul Catedralei Nationale? In ce zile, la ce ore poate fi gasit acesta, pentru urmatoarea perioada? Am cautat pe pagina sa oficiala, chiar si pe alte pagini, insa nu este nimic concret...va multumesc!

1 răspuns:
| Curios2019 a răspuns:

Incearca pe beeg.com, acolo mai sunt afisate tot felul de curiozitati legate despre tot felul de informatii diverse.