| navarre a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=LRHjQIO3Yyc
Oare cati ii pupa mana si in prezent la asemenea jeguri umane care profita de naivitatea oamenilor?
Auziti cultura,,am vrut sa-i sperii ca sa nu-mi faca probleme "
Aaaaa, totul pana la bani! restul....manipulare!

14 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
Răspuns utilizator avertizat
| trolololo a răspuns:

Ce fata de poponar are popa.

Răspuns utilizator avertizat
| LoveToHate a răspuns:

Oameni naivi.Ei nu au minte? Sa-mi arate mie popa,unde scrie ca n-am voie sa aprind lumanari decat din biserica, altfel primesc amenda, daca nu poate sa-mi arate, il dau in judecata si-l las si fara painea de la gura.
In primul rand e vina oamenilor, ei nu s-au gandit un pic ca e o pacaleala? E la mintea cocosului.

Răspuns utilizator avertizat
| LupulDinPadure a răspuns:

Voi va tot plangeti de biserica si injurati atata pe popi recunosc ca o parte din ei merita dar nu cred ca voi ati pasit prea mult in biserica, ca sa judecati aiurea, parca ati fi voi mai buni.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un preot supus mai marilor lui care sa traiasca el si familia lui a trebuit sa-si vanda sufletul diavolului si oile din turma lui.e un bun pastor? e un pastor neascultator de mai marii lui? lupi imbracati in blani de oaie? judecatii voi.i dati o mana de ajutor domnului.sau urcati mai presus de el arogandu-va dreptul de a judeca.restul omenirii e problema fistecaruia.

| LupulDinPadure a răspuns (pentru navarre):

Nu mai judeca doar cazuri de genuri asta mergi pe la biserica cateoda si uitate ca nu sunt toti la fel.Nu comenta daca nustii macar.

Răspuns utilizator avertizat
Răspuns utilizator avertizat
Răspuns utilizator avertizat
Răspuns utilizator avertizat