| navarre a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=LRHjQIO3Yyc
Oare cati ii pupa mana si in prezent la asemenea jeguri umane care profita de naivitatea oamenilor?
Auziti cultura,,am vrut sa-i sperii ca sa nu-mi faca probleme "
Aaaaa, totul pana la bani! restul....manipulare!

14 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| trolololo a răspuns:

Ce fata de poponar are popa.

Răspuns utilizator avertizat
| LoveToHate a răspuns:

Oameni naivi.Ei nu au minte? Sa-mi arate mie popa,unde scrie ca n-am voie sa aprind lumanari decat din biserica, altfel primesc amenda, daca nu poate sa-mi arate, il dau in judecata si-l las si fara painea de la gura.
In primul rand e vina oamenilor, ei nu s-au gandit un pic ca e o pacaleala? E la mintea cocosului.

Răspuns utilizator avertizat
| LupulDinPadure a răspuns:

Voi va tot plangeti de biserica si injurati atata pe popi recunosc ca o parte din ei merita dar nu cred ca voi ati pasit prea mult in biserica, ca sa judecati aiurea, parca ati fi voi mai buni.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un preot supus mai marilor lui care sa traiasca el si familia lui a trebuit sa-si vanda sufletul diavolului si oile din turma lui.e un bun pastor? e un pastor neascultator de mai marii lui? lupi imbracati in blani de oaie? judecatii voi.i dati o mana de ajutor domnului.sau urcati mai presus de el arogandu-va dreptul de a judeca.restul omenirii e problema fistecaruia.

| LupulDinPadure a răspuns (pentru navarre):

Nu mai judeca doar cazuri de genuri asta mergi pe la biserica cateoda si uitate ca nu sunt toti la fel.Nu comenta daca nustii macar.

Răspuns utilizator avertizat