| Angel0 a răspuns:

Am inteles un lucru mare.
Si anume ca unii au foarte mult timp liber.
Eu nu am.

| Încrucişătorul a răspuns:

Toata lumea minte. - dr. Gregory House

| Maxim96 a răspuns:

Judecarea apropelui e un mare pacat, furam judecata lui dumnezeu si judecam noi in locul Lui. Oamenii judeca dupa cele din afara, dar numai Dumnezeu cunoaste inimile oamenilohappy

| BlackSulphur a răspuns:

Ce am inteles? Ca dumnezeu a trimis pe deageaba niste persoane in iad (Desigur, stiu ca-i doar o pilda. Si ca nu exista).
Ce am inteles din concluzie? Acelasi lucru, exprimarea este vaga, ambigua si lasa loc interpretarilor.

Răspuns utilizator avertizat
| Neberius13 a răspuns:

Sa nu mai privesc videoclipuri sugerate de oameni care nu ma cunosc