| anonim_4396 a întrebat:

Https://m.youtube.com/watch?v=abKksqQZ7VQ

S-a pocăit Dincă!

Ce ziceți despre asta?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| Holiday a răspuns:

Misticismul e accesibil oricui. De aia practic nu are absolut nicio relevanta.

| CostinAlamariu a răspuns:

Așa o zici de parcă am știi cine-i anonimul ăsta de dinică

| gabicoo a răspuns (pentru CostinAlamariu):

E monstrul din Caracal!

| CostinAlamariu a răspuns (pentru gabicoo):

Nici măcar de caracal n-am auzit. Te astepti sa-i stiu pe oamenii de acolo?

| AdioTPU a răspuns:

Sper sa fie pe bune nu doar de ochii lumii.

| leo59 a răspuns:

E plină pădurea de uscături. Mai mult ca sigur fusese botezat în copilăria lui. Nu-i trebuia decât să pună ordine în viața lui spirituală. Același Dumnezeu primește pe oricare păcătos, fără devieri de la dreapta credință. În concluzie, Dincă, nu știu dacă s-a pocăit, mai degrabă s-a rătăcit.

| sabin89 a răspuns (pentru leo59):

Rătăcit era deja.