| Exilee a întrebat:

Imi cer scuze can-am putut alege categoria corecta, dar sunteti dispusi sa aruncati o privire la aecasta intrebare?:D Va rog, este importanta! Sau macar s-o mutati.
In fine, http://www.tpu.ro/......-stilului/

9 răspunsuri:
| Exilee explică (pentru Mădă0611):

Deci ma sfidezi, ai? EU ma asteptam sa faci cum ziceam eu, dar daca nu se poate... atunci iti ordon sa te duci in Rwanda si sa ai grija de niste gorile. Ce-i drept, sunt mai cumsecade decat unii oameni... ( oare au iq-ul mai mare decat unii?! )

| Mădă0611 a răspuns (pentru Exilee):

Dap, sigur au iq-ul mai mare decat unii.

| Exilee explică (pentru Mădă0611):

Ai grija sa nu-ti joace festele maimutele alea. Maine la ora 7 dimineata te asteapta avionul.

PS: daca esti atrasa de adrenalina, si vrei cu parasuta, n-am nimic impotriva.

| Nucreeed a răspuns:

Nu's in masura sa comentez!

Atentie! Problemele de natura medicala sunt probleme serioase care necesita asistenta/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativa si in nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare va recomandam sa apelati la personal medical specializat atat pentru diagnosticare, cat si pentru tratament.

| Exilee explică (pentru Nucreeed):

Omule. Intrebarea aceea are caracter, idei si motive religioase.

| Nucreeed a răspuns (pentru Exilee):

No shIt, Sherlock?

| RAY a răspuns:

Eu cred ca nici o religie din prezent nu reprezinta filozofia lui isus
te poti convinge singur de asta

| Mădă0611 a răspuns (pentru Exilee):

Du-te tu, mie nu imi ordona nimeni, nu sunt sluga, sau oaie, asa ca, vezi sa nu iti joace feste tie si vezi sa zici repede "tatal noatru", sa nu patesti ca Bula balbaitul cand a trebuit sa numere pana la 3.