| anonim_4396 a întrebat:

Aruncati o mica privire si spuneti-mi : Va place cum a ajuns T/A? Spuneti toti ca plecati si credeti ca situatia revine la normal?! Chiar nu realizati?! Faceti comparatie intre cum era T/A prin mai si cum e acum. Vedeti?! Eu m-am hotarat si n-o sa plec. O sa incerc sa aduc T/A la normal. Sunteti cu mine sau ma lasati singura si plecati toti?

30 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Grea treabă fată, T/A nu revine la normal, niciodată.

| suit?r a răspuns:

Sunt cu tine!

| anonim_4396 explică (pentru suit?r):

Bun! Multumesc, camarad T/A!

| suit?r a răspuns (pentru anonim_4396):

Si Smielyeetc. E cu noi!

| anonim_4396 explică (pentru suit?r):

Daca e cu noi, sa raspunda la intrebare, nu sa puna pe altii sa vorbeasca in numele ei!

| ww2Totenkopf a răspuns:

Te ahut.Si apropo, ii vina lui Anime.

| anonim_4396 explică (pentru ww2Totenkopf):

Nu e vina lui x sau lui y. E vina tuturor.

| ww2Totenkopf a răspuns (pentru anonim_4396):

E vina lui ask, situl ala cu intrebari tampite care nu are nici macar un singur scop pe aceasta planeta!

| anonim_4396 explică (pentru ww2Totenkopf):

Lucrurile erau in neregula dinainte sa vina moda cu ask.

| Fridăm a răspuns (pentru ww2Totenkopf):

Speed...aşa'i că asta ţi'am spus chiar ieri? Cu ''ce a ajuns T/A-ul ''.
Pentru fataDiferităUNICĂ : Te chinui degeaba. T/A-ul s-a stricat demult. Acum e populat de ask.fm-uri şi ''eu plec, m-am săturat''. Vor trece şi astea, o perioadă. Vor urma altele curând.

| Naяutσ a răspuns:

Tu nu trebuia sa pleci in orasul P.ula cu Ashadow? :0

| anonim_4396 explică (pentru Naяutσ):

Eu incerc sa salvez ce a mai ramas din T/A si voi continuati cu porcariile.

| Naяutσ a răspuns:

Eu as vrea sa ajut, dar daca nu esti frate/sotie/ruda etc etc. cu "cei mai populari" de aici, nu te baga nimeni in seama! -.-

| anonim_4396 explică (pentru Naяutσ):

Nu, sunt doar sotia lui Ashadow!

| Naяutσ a răspuns (pentru anonim_4396):

In fine te incadrezi in ' etc etc. '

| Ayako a răspuns:

Sunt cu tine.winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

*Îşi ia o batistă*

Noi... noi... plecăm toţi.

*Aruncă batista*

Au revoir! :3

| Bia001 a răspuns:

Eu sunt cu tine. dar te pot ajuta peste o saptamana.

| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns:

Chiar nu va potoliti? Fumati niste marar si apoi o sa va dati seama ca T/A are diferite perioade. Gata.

| anonim_4396 explică (pentru SmileyesotulmeusecretLOL):

Ce spun eu si ce spui tu! Lasa-ma in pace cu mararul! Ce perioade? Perioade din ce in ce mai proaste.

| anonim_4396 explică (pentru SmileyesotulmeusecretLOL):

Ce e de ras?!

| Snowal15lea a răspuns:

Cam asa ar trebui, nu sa te lasi si sa faci in asa fel incat sa fie mai bine.

| Crâstoşelul a răspuns:

Nu va reveni niciodată.

| EuETAREaDecisSaAibeUnNumeMaiScurtDecatDeObicei a răspuns:

Eu stau cu voi la bine si la rau, prietenasi.
PS: Eu zic sa ne bucuram de cum e T/A ACUM, pentru ca sunt sigura ca va deveni din ce in ce mai rau ( sry daca pare ca sunt negativista, dar asta e adevarul). De cand s-a creeat acest site si aceasta categorie, au fost o gramada care s-au plans de "cum a ajuns T/A"...

| Speed99 a răspuns (pentru EuETAREaDecisSaAibeUnNumeMaiScurtDecatDeObicei):

WRONG!
Anul trecut nu se puneau intrebari asa de tampite ca acum, era bine, nu existau : comicuri, cupluri, copchii care nu au ce face si pun intrebari in care zic de Ask.fm.
Si de unde stii tu ca se plangea lumea? Ia dai un pic pe la paginile 300 sa vezi. Acum se pun intrebari gen. : "Vrei sa fim impreuna, X?", in loc sa se vorbeasca lucrurile astea pe PM sau Mess. T/A a ajuns un rahat! Asta-i adevarul.
Tot ce ai zis tu, e total gresit.

| EuETAREaDecisSaAibeUnNumeMaiScurtDecatDeObicei a răspuns (pentru Speed99):

Asta e doar parerea ta, dar ia uita-te aici ( am dat peste un astfel de comentariu, mai vechi, si mai sunt o gramada de astfel de comentarii):
file:///C:/Users/MAGUAY/Pictures/tpu.png
Si ca sa stii, nu vreau sa ma cert cu tine. Mai sus ai si "dovada" ca sa zic asa...
Intr-adevar, T/A-ul o duce RAU. Dar daca ne plangem de asta nu rezolvam nimic. Sa stii ca eu am mai fost inainte pe T/A cu alte conturi, mult mai cunoscute decat cel ce-l am acum, si am vazut prin tot ce a trecut aceasta categorie, si sa stii ca de mult se plang. Ca acum o ducem MAI rau, ceea ce probabil vrei tu sa scoti in evidenta, e o alta poveste...
Si acum, daca nu te superi, lasa-ma sa-mi spun si eu parerea despre comentariul tau : WRONG!

| moilolyta09 a răspuns:

Sunt cu tine!

| mia100خوبصورت a răspuns:

Hai ca mai stau.